ליקויי בניה

     

 

לפרטים\הצעת מחיר
שם:
טלפון:
מייל:
כתובת:
הודעה:
שלח נקה טופס

ליקויי בניה

ליקויי בניה הם הבעיות הקיימות או אלו שצצות במבנים בדרך כלל, הם יכולים להגיע בעקבות השנים שעוברות על המבנה, והן יכולות להיכלל במבנה מתחילת בנייתו. המון אנשים רוצים לרכוש נכסים היום והדבר לא בהכרח פשוט. הולכים לראות המון דירות או מבנים, אם למגורים ואם לעסק, וקורה שמרוצים מהמבנה ומעוניינים לרכוש אותו אבל שוכחים להסתכל על פרט חשוב שהוא ליקויי בניה.

 
אדם שיש לו נכסים הוא אדם מבוסס ובעל ראש כלכלי טוב. נכסים תמיד יכניסו לאדם לו הם שייכים, כספים לא משנה אם הוא משתמש בהם בעצמו או לשימושים עסקיים. אך עם זאת אדם שרוצה להשקיע בנכס, בדירה למשל, יבחן היטב את הדירה לפני קנייתה. אותו אדם יהיה חייב לבדוק אם קיימים ליקויי בניה במבנה אותו הוא שוקל לרכוש. ליקויי בניה יכולים לכלול בעיות בצנרת, בעיות בחשמל, רטיבות בקירות, עובש, צורת בניה לא חוקית, השתלטות על איזור מסוים בצורה פולשנית ולא חוקית אך גם ללא ידיעתנו וכו'.
 
אם לא נבדוק היטב אם קיימים ליקויי בניה במבנה אותו אנו רוצים לרכוש, נשלם סכומים שלא מגיעים למוכר הנכס, כיוון שלא יידע אותנו על ליקויי בניה שקיימים, ולקח סכום על דירה שהיא כביכול חסרת ליקויי בניה, ובנוסף נצטרך לשלם עוד הרבה כסף לאחר הקנייה, בכדי לתקן את אותם ליקויי בניה שמצאנו.
 
לא חסרים היום שרלטנים ואנשים מחוספסים וחסרי מצפון, שימכרו לנו דירה בעלת ליקויי בניה, בלי ליידע אותנו על כך מראש, מבחינתם זה יהיה הפסד כלכלי. אם איננו בטוחים אם קיימים ליקויי בניה ניתן לשכור את שירותיו של מהנדס בניין, שיבדוק את הדירה לפני הקנייה ויאמר לנו אם קיימים ליקויי בניה, אם לא קיימים הרווחנו שקט נפשי, אם קיימים הרווחנו כאב ראש, בסוף נצא ברווח בכל מקרה.