ביקורת בניה

     

 

לפרטים\הצעת מחיר
שם:
טלפון:
מייל:
כתובת:
הודעה:
שלח נקה טופס

ביקורת בניה

ביקורת בניה היא בדיקה המתייחסת למבנים כמו בניינים, מבנים תעשייתים/מסחריים שעוברים בדיקה. הבדיקה נותנת לנו אפשרות לדעת אם קיימים בעיות, או ליקויים במבנה אותו אנו בודקים. כדי שנדע יותר מול מה אנחנו עומדים, אם ברצוננו לרכוש נכס נדל"ן ואיננו יודעים מה מצבו האמיתי. נוכל לדעת בעזרת ביקורת בניה. ביקורת בניה היא שירות רלוונטי וטוב לכל מי שמעוניין להשקיע בנכס/ים ובמיוחד שהמחירים גבוהים, ולא בטוח בטיב המוצר אותו הוא עומד לרכוש. כשמדובר בסכומים גבוהים, סכומי עתק, אף אחד לא ירצה לעשות טעויות, או לקחת סיכון מיותר, ששווה לבדוק אותו ויפה שעה אחת קודם. 

ביקורת בניה מתבצעת ע"י מהנדס מוסמך. כיוון שרק הוא יוכל לראות ליקויים, ורק הוא יודע היכן הם יכולים להימצא, היות והוא מנוסה ומכיר את התחום לאורכו ולרוחבו. רק מהנדס שמוסמך ומנוסה יידע גם איפה לחפש את הבעיות, גם את הבעיות שכביכול נסתרות מן העין. בנוסף ביקורת בניה שנעשית ע"י מהנדס קבילה בבית המשפט באמצעות דו"ח אותו מביא מהנדס בניין. כמובן שכל זה רלוונטי רק כאשר אנו רוצים לדרוש את זכויותנו בהליכים משפטיים

ביקורת בניה נועדה לכאלו הרוצים להשקיע את מיטב כספם בנכס, ולא משנה לאיזו מטרה, אם למטרה אישית או למטרה עסקית, או להשקעה שתניב רווח בטווח הרחוק. כשנדע על הליקויים במבנה הקיים ועל הבעיות הכלולות בו לאחר ביקורת בניה, נוכל לבצע משא ומתן על המחיר, נוכל לדרוש לתיקון הבעיות, או להחליט לוותר על הנכס ולנסות לחפש מבנה אחר למטרתנו.

ביקורת בניה היא שירות לא זול. אבל היא שווה את ההשקעה. כיוון שהכסף שיושקע על ביקורת בניה, עשוי להיות זול בהרבה מהכסף שנשקיע על הנכס, בזמן שקיימת אפשרות שהנכס רצוף בסיבוכים ובעיות קשות.

 

לפרטים נוספים
ביקורת בניה
דגם: ביקורת בניה
ביקורת בניה
לפרטים נוספים>>
  
לפרטים נוספים
ביקורת בניה
דגם: ביקורת בניה
ביקורת בניה
לפרטים נוספים>>
  
לפרטים נוספים
ביקורת בניה
דגם: ביקורת בניה
ביקורת בניה
לפרטים נוספים>>